Спеціалісти клініки:

     Ведучий спеціаліст клініки Чабан Олег Созонтович доктор медичних наук, професор, старший науковий співробітник відділу психотерапії та психосоматичної медицини НДІ соціальної та судової психіатрії та наркології МОЗ України, академік АНВО України, лікар-психіатр вищої категорії, завідувач кафедри медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії НМУ імені О. О. Богомольця, консультант медичного управління Державного Управління Справами Президента України (психіатрія).

     

 

 

 

     Москаленко Олена Вікторівна

     Очолює відділення: лікар-психіатр, психотерапевт вищої кваліфікаційної категоріі. Стаж роботи 19 років.

     Тренер для тренерів з попередження торгівлі та насильства над жінками, член Київської асоціації психодрами. Підвищувала професійний рівень у країнах Європи, в 1997 році стажувалася в США.

     Запис на консультацію за телефоном: 050 602 31 39
    

 

 

     Полшкова Світлана Геннадіївна

     Лікар-психіатр, психотерапевт, доктор медичних наук, старший науковий співробітник Українського науково-дослідного інституту судової та соціальної психіатрії та наркології МОЗ України.

     Захистила кандидатську дисертацію з питань постстресових розладів, а потім і докторську дисертацію з питань аутоагресивної поведінки та поведінки пов'язаного з підвищеним ризиком. З 2013 по 2014 рр. працювала в якості наукового співробітника University of Michigan в США, де також здобула освіту згідно з міжнародною тренінгової програми Fogarty з вивчення проблем алкоголізму та наркоманії. Там же завершила навчання за програмою Мотиваційного інтерв'ю для роботи із залежними пацієнтами.

 

 

     Прохорова Ольга Володимирівна

      Лікар-психіатр, лікар-невролог І категорії, науковий співробітник Українського науково-дослідного інституту судової та соціальної психіатрії та наркології МОЗ України.

      Досвід роботи за спеціальністю неврологія більше 10 років.  За спеціальністю психіатрія працювала в ТМО «ПСИХІАТРІЯ» у місті Києві з 2012 року. Є членом Ассоціації психіатрів України.

      Запис на консультацію за телефоном: 050 187 37 73

      

 

    

    

     Хаустова Олена Олександрівна

     Лікар-психіатр вищої категорії, доктор медичних наук, професор, професор кафедри медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії НМУ імені О. О. Богомольця.

     Запис на консультацію за телефоном: 067 797 42 47

 

 

 

 

 

     Олійник Анна Олегівна

     Психолог. Свою кваліфікацію підвищувала у Франції (2010, 2013), Іспанії (2011), Чехії (2011), Німеччині (2012), Італії (2012) та Оксфордському центрі когнітивної терапії. Є членом асоціації психотерапевтів України. Сфера наукових і практичних інтересів: психотерапія тривожних розладів, соціальної фобії, безсоння при алкогольної залежності.

 

 

 

 

     Поладко Ганна Олександрівна

     Лікар-психолог, кандидат психологічних наук

     Сертифікований та акредитований гештальт-терапевт. Пройшла спеціалізацію по роботі з кризовими станами та психологічними травмами. В своїй роботі застосовує арт-терапевтичні, тілесно-орієнтовані та КПТ техніки.

     Запис на консультацію за телефоном: 066 766 20 90

 

 

 

 

 

     Самоніна Оксана Олексіївна

     Лікар-психолог, молодший науковий співробітний Інституту кардіології імені академіка М.Д. Стражеска. В своїй роботі використовує елементи гештальт-терапії, транзактного аналізу, тілесно-орієнтованої терапії, проводить у відділенні вербальні та арт-терапевтичні групи, займається психодіагностикою. Спеціалізується на роботі з проблемами сексопатології, екзстенційними запитами. Читає лекції в Київському товаристві популяризаторів науки 15х4.

    Запис на консультацію за телефоном: 063 407 11 81

 

 

 

Консультанти клініки:

 

     Безшейко Віталій Григорович

     Лікар-психолог, старший науковий співробітник Українського науково-дослідного інституту судової та соціальної психіатрії та наркології МОЗ України, асистент кафедри медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії НМУ імені О. О. Богомольця.

     Основний напрямок роботи: лікування тривожних, депресивних та постстресових розладів за допомогою методів когнітивно-поведінкової терапії.

 

 

 

 

 Трачук Лідія Євгенівна

     Лікар-психолог, кандидат медичних наук, асистент кафедри медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії НМУ імені О. О. Богомольця.

     У своїй роботі застосовує такі напрямки як когнітивно-поведінкова психотерапія та транзактний аналіз. Дійсний член Європейської асоціації транзактних аналітиків та Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії.

     Спеціалізується на психотерапії та психокорекції тривожних і панічних розладів, обсесивно-компульсивного розладу, психосоматичних захворювань.

 

 

 

     Франкова Ірина Олександрівна

     Лікар-психолог, асистент кафедри медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії НМУ імені О. О. Богомольця.

     Навчалася груповому психоаналізу, пісочній Юнгінаскій і арт-терапії, діалогово-феноменологічній психотерапії. Cпеціалізується на психотерапії психічної травми, кризових станів, тривожно-фобічних і психосоматичних розладів. Член асоціації психотерапевтів і психоаналітиків України.

 

 

 

  Асанова Азізе Ельдаровна 

    Лікар психіатр, психотерапевт, кандидат медичних наук, асистент кафедри медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії НМУ імені О. О. Богомольця.

    Основні напрямки роботи: лікування депресивних, тривожних, психосоматичних, психотичних розладів. В якості психотерапевтичного методу застосовує когнітивно-поведінкову психотерапію.

    Запис на консультацію за телефоном: 050 590 91 10