Якщо у Вас знижений настрій, то Ви один з мільярду. Якщо у Вас депресія, то такий стан в цей момент переживають 151 мільйонів людей. Ви не самотні. Від цих рядків Вам не стало легше. Але в цей самий момент психотерапевти, психологи, психіатри працюють над рішенням проблем, подібних до Вашої.

     Безсоння - це розлад сну. Хоча б раз у житті безсоння було у кожної людини. Але декі люди постійно мають труднощі зі сном. Хоча іноді здається, що це не проблема, і все якось владнається, але безсоння - це серйозний стан, який потребує компетентної лікарської допомоги.

     З давніх часів та у різних країнах люди страждали та продовжують страждати від тривожних станів. Тривога - дуже неприємне почуття. воно заважає насолоджуватися сьогоднішнім днем і будувати плани "на завтра". Коли людина тривожиться, то може відчувати, що весь світ знаходить в якійсь іншій щасливій реальності.

     Існує величезна кількість психологічних проблем, що можуть значно погіршувати Вашу якість життя. Що турбує саме Вас? Що заважає Вам відчувати радість? У кожного своя історія, свої труднощі та проблеми. В нашій клініці ми готові надати Вам індивідуальну кваліфіковану допомогу та підтримку у вирішенні Ваших болючих питань. Ви можете зробити своє життя кращим вже сьогодні.

     Чекаємо на Вас!

З повагою,

колектив Клініки комплексної психотерапевтичної реабілітації